Veteriner İmmünofloresan Analiz Cihazı

Hayvanlarınızın Sağlığına Önem Veriyoruz

Veteriner İmmünofloresan Analizörü, köpek ve kedi sağlığı için önemli olan çok çeşitli antijenleri, antikorları, hormonları ve diğer proteinleri tespit eden test kitlerinin kantitatif analizine yönelik bir in-vitro tanı cihazıdır. Yenilikçi zaman çözümlemeli immünofloresan teknolojisi ile donatılmış olan bu cihaz, birden fazla numune türünde mükemmel hassasiyet ve özgüllük sunar. Veteriner İmmünofloresan Analizör ile uyumlu olan FIA Hızlı Test Kitlerimiz, veteriner hekimlerin tedavi sürecini izlemelerine yardımcı olmak ve veteriner hekimlerin muayenelerinde sıklıkla ihtiyaç duydukları Köpek C-reaktif Proteini ve Kedi Serum Amiloid A Proteini gibi proteinleri ve Tiroksin, Köpek Pankreasına özgü Lipaz, Köpek Progesteronu gibi hormonları test etmek için hızlı, hassas ve kesin çözümler sunar.

Veteriner İmmünofloresan Analizörü, köpek ve kedi sağlığı için önemli olan çok çeşitli antijenleri, antikorları, hormonları ve diğer proteinleri tespit eden test kitlerinin kantitatif analizi için bir in-vitro tanı cihazıdır.

Yenilikçi zaman çözümlemeli immünofloresan teknolojisi ile donatılmış olan bu cihaz, birden fazla numune türünde mükemmel hassasiyet ve özgüllük sunar. Veteriner İmmünofloresan Analizörü, köpek ve kedi sağlığını etkileyen çok çeşitli enfeksiyon ve durumların taranması, teşhisi ve izlenmesinde veterinerlik uzmanlarını desteklemek için doğru, zaman açısından verimli ve tam otomatik bir yöntem sağlar.

Performans Parametresi

Ürün İsimVeteriner İmmünofloresan Analiz Cihazı
ModelVPFIA1001
Giriş Gücü40VA
Dalga Giriş Boyu610nm
Dalga Uyarım Boyu365nm
Ölçü210*210*130 mm
Ekran7 inç
EkranLCD dokunmatik ekran
Ağırlık1.65 kg
Örnek TürüÇoklu
Test KanalıTek Kanal
ArayüzUSB, RS232, Ağ, Güç arayüzü
YazdırDahili termal yazıcı
SistemAndroid
DepolamaVia SD kart, USB disk
Leave a reply