foto-sedat

Veteriner Hekim Sedat Beyaz

Merhabalar ; ben Veteriner Hekim Sedat Beyaz.

2005 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesinden Yüksek Lisans Derecesi ile mezun oldum. Daha çocukluk yıllarımdan adını koyduğum Beyaz Pati Veteriner Kliniğinin Kurucusuyum. Veteriner Hekimlikte butik ve hasta odaklı çalışmanın yüz binlerce kedi ve köpekte nasıl iyi sonuçlar verdiğini bizzat 18 sene aktif deneyimledim. Tedavilerle birlikte güveni, ilgiyi ve sevgiyi verdiğinizde alacağınız karşılıksız sevgi bu mesleğe devam etmenizi sağlıyor. Çok değerli meslektaşım ve meslek büyüğüm olan rahmetli Hocam GALİP KAYA ile staj dönemim esnasında mesleki hayatımın en büyük dersini aldım. Kendisi ile araba ile bir hastaya giderken aniden bir fren yaptı ve ne olduğunu sorduğumda bana ilerde karşıdan karşıya gecen bir bukalemun gösterdi ve ağzından şu sözler döküldü. ’’BİZİM İÇİN KÜÇÜK, AMA ONUN HAYATI İÇİN BÜYÜK BİR KARAR VERDİM ‘’ dedi. O an anlamadım belki ama mesleğe başladığım andan itibaren her gün aklımda kaldı. Çünkü biz Veteriner Hekimler onlar adına karar verirken bu kararların onların hayatı boyunca yaşamlarında kalacaklarını unutmamalıyız. Bizlerin veya siz sahipleri için aldığımız kararlar küçük, ama onlar için BÜYÜKTÜR.

Bu motivasyon ile 18. Senemde sevginin hayatla buluştuğu yerde olmaktan dolayı gururluyum.

 

foto-ugur

Veteriner Hekim

Merhaba, ben Veteriner Hekim Hekim.

1999 Hatay doğumluyum. Küçüklüğümden beri hayvanlara karşı özel olan ilgim ve sevgim 2017 de Çukurova Üniversitesi Veteriner Fakültesine girmeme vesile oldu. 4 yaşında da Vera adında smokin bir kedi babasıyım.  Bu süreçte çeşitli klinik ve ekiplerle bolca staj yapmam, deneyim kazanıp kendimi kedi ve köpek hekimliği üzerinde geliştirmemde büyük katkılar sağladı. Öğrencilik süremin bir kısmını da Beyaz Pati ailesinde geçirdim ve artık bende bu ekibin bir parçasıyım.

 

foto-ecem

Mesul Müdür

Merhaba, ben .

1993 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünü okuduktan sonra, veteriner teknikerliğini bitirip çeşitli veteriner kliniklerinde deneyim kazandım.

Çocukluğumdan beri evimizde kedi köpek kuş balık tavşan gibi evcil hayvanlarımız hep olmuştur. Bu yüzden hayvanlar ile iletişimim iyi olduğunu düşünüyorum ve kendimi şanslı hissediyorum. şuanda da 4kedi ve 3köpeğin annesiyim.

Beyaz pati ailesinin bir ferdi olmaktan mutluluk duyuyorum.