CPV Hızlı Antijen Test Kiti

Bu test kiti, köpek dışkı örneklerinde Canine Parvovirus (CPV) antijeninin in vitro kalitatif tespiti için oluşturulmuştur.


Hayvanınızın Sağlığını Önemsiyoruz

CPV Hızlı Antijen Test Kiti, köpek dışkısı örneklerinde Canine Parvovirus’a (CPV) özgü antijenlerin hızlı kalitatif tespiti için yanal akışlı bir immünolojik testtir.

Şiddetli kusma, ishal, ateş, dehidrasyon ve iştahsızlık gibi semptomları olan Canine Parvovirus (CPV), köpekleri etkileyen en yaygın ve sonuçta ortaya çıkan enfeksiyonlardan biridir. Özellikle yavru köpeklerde ve bağışıklık sistemi baskılanmış köpeklerde Canine Parvovirus (CPV), şiddetli dehidrasyon, şok ve miyokardit gibi birçok ciddi komplikasyona yol açabilir.

Canine Parvovirus (CPV) ölümcül olabilse de, hızlı tanı ve tedavi ile ciddi hastalık ve ölümleri önlemek mümkündür. Canine Parvovirus’un (CPV) belirti ve semptomları köpeklerde gözlenen diğer birçok yaygın durum ve enfeksiyonlara benzer olabileceğinden, klinik tanısı zor olabilir. CPV Hızlı Antijen Test Kitimiz, zamandan tasarruf sağlayan, kullanışlı ve son derece doğru sonuçlar sunarak veteriner profesyonellerini Köpek Parvovirüsünün (CPV) teşhisinde destekler.

Leave a reply