CHONDROACTİVE ULTRA

EKLEM İŞLEVİNİ KORUR, EKLEM HAREKETLİLİĞİNİ İYİLEŞTİRİR VE KIKIRDAK BOZULMASINI YAVAŞLATIR
CHONDROACTIVE ULTRA , eklem fonksiyonunu ve hareketliliğini korumak ve desteklemek, osteoartroza yatkın köpeklerde ve ayrıca aşırı eklem yükü, obezite, eklem dengesizliği, genetik yatkınlık, eklem anormallikleri, eklem ve kemik metabolizmasının bozulması durumlarında kıkırdak bozulmasını yavaşlatmak için uygundur. Glukozamin ve kondroitin sülfat, kıkırdak matriksindeki ana glikozaminoglikanlardır ve kıkırdak bozulmasına karşı koruyucu etkileri sayesinde eklem dokularının, eklem kıkırdağının ve sinovyal sıvının sağlığı için kritik öneme sahiptirler.
Fosfolipidlerle konjuge edilmiş Boswellia özütü, eklem disfonksiyonu durumunda eklem hareketliliğini geri kazanmaya yardımcı olur.
Nasıl kullanılır
20 kg canlı ağırlık / gün başına 1 tablet.
Doğrudan ağza uygulayın veya yiyecekle karıştırın. 40 kg üzerindeki hayvanlar için de günlük 2 tabletlik doz yeterlidir. Günlük dozu iki uygulamaya bölmek daha iyidir.
En az 30 gün boyunca CHONDROACTIVE ULTRA uygulayın. Uygulama her 3/6 ayda bir tekrarlanabilir. Veterinerinizin talimatları doğrultusunda uygulama süresi uzayabilir. Su her zaman mevcut olmalıdır.

Leave a reply