CDV Hızlı Antijen Test Kiti

Bu test kiti, köpek burun ve ağız mukozal salgı örneklerinde Köpek Hastalık Virüsü (CDV) antijenlerinin in vitro kalitatif tespiti için tasarlanmıştır.

Hayvanınızın Sağlığını Önemsiyoruz

CDV Hızlı Antijen Test Kiti, köpeklerin nazal ve oral mukozal sekresyon örneklerinde Canine Distemper Virus’a (CDV) karşı antijenlerin hızlı kalitatif tespiti için bir yanal akışlı immünolojik testtir.

Köpek Distemper Virüsü, paramiksovirüsün neden olduğu oldukça bulaşıcı ve ciddi bir hastalıktır. Öncelikle solunum sistemini, gastrointestinal sistemi ve merkezi sinir sistemini etkileyen Canine Distemper Virus (CDV), özellikle yavru köpeklerde, bağışıklık sistemi baskılanmış köpeklerde ve aşılanmamış köpeklerde ciddi hastalıklara neden olabilir.

Enfeksiyonun ciddi formlarına maruz kalan köpekler yaşam boyu nörolojik komplikasyonlar yaşayabilir. Destekleyici tedavi zamanında uygulanmazsa Köpek Distemper Virüsü (CDV) de
ölümcül olabilir. CDV Hızlı Antijen Test Kitimiz veteriner profesyonellerine köpek hastalığının (CDV) teşhisinde destek olur, optimal tedaviyi sağlar ve tedavideki gecikmeleri önler.

Leave a reply