Calming+ Kedi/Köpek

Calming+

Kediler için özel olarak geliştirilmiş etkin formülasyonu ile, Tüm psikolojik problemlerde, mevcut veya geçmiş dönemde oluşan kaygıyı gidermeyi, stres yönetimini düzenleyerek tedaviye destek olmayı amaçlar.
Gentiana Lutea, Passiflora, Chammomile, L-Theanine, L-Triptofan, Valerian, Hem Seed Oiltemel etken maddelerine ek olarak formülündeki benzersiz içerik ile uzun süren çalışmalar sonucunda optimum etkinliği sağlamak üzere geliştirilmiştir.
Tüm psikolojik problemlerde, mevcut veya geçmiş dönemde oluşan kaygıyı gidermeyi, stres yönetimini düzenleyerek tedaviye destek olmayı ve minik dostlarımızın yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlar.
Yenilikçi yarı-likit formülasyon ve lezzetli kıvamı ile minik dostlarımızın strese girmeden etkin miktarda ürünü tüketmeleri sağlanır.
Gentiana Lutea, Passiflora, Chammomile, L-Theanine, L-Triptofan, Valerian, Hem Seed Oil, Tiyamin HCL, Butil hidroksi Toluen (BHT), Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Ksantan gum, Polioksietilen Sorbitan Monooleat
Kulanım Şekli : Hekiminiz farklı şekilde önermediği sürece günlük 2 ml. Kedilerin öğünlerine karıştırılarak kullanılabilir.

Leave a reply